OKAZION!!!! Mitsubishi L200 4x4

0 LEK

Shitet nga: L200 19 Korr 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Makina esht ne gjendje te perkryer si motorrike,estetike dhe xhenerike - e ka cdo sherbim te ber ne koh dhe sic e shihni dhe nga fotot esht makin teper e mbajtur,..Makina nuk ka nevoj per as me te voglin sherbim..Taksa,siguracion,kualidim deri ne Nentor 2019
Leaflet
Në fillim