Mitsubishi

14 000 EUR

Shitet nga: Genti 11 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Mitsubishi ne gjendje prefekte shitet dhe nderrohet
Leaflet
Në fillim