Mitsubishi l200

5 800 EUR

Shitet nga: Nardi 23 Korr 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shitet mitsubishi l200 4x4 viti 2002 me klima ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike ka 200 mije km ,letrat sapo i Kane mbaruar per cdo informacion tel 0693704950:cemimi 5800€ I disk ,me nderrim ka cemim tjt
Leaflet
Në fillim