Mitsubishi l200

8 200 EUR

9 300 EUR

Shitet nga: Baci 25 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shitet mitsubishi l200 ne gjendje perfekte shum i mbajtur pa asnje gervishje dhe shum i fuqishem shitet per ersye emigrimi.cmimi 8200 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim