Mitsubishi L200-12/2008-2.5 nafte

8 000 EUR

Shitet nga: --- 17 Gush 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe inxhinjerike.Makina eshte e ardhur nga gjermania.Makina ka km te vetat, goma te reja, 2× xhama elektrike, goma te reja makina nk ka nevoje per asnje sherbime.
Leaflet
Në fillim