Shitet mitsubishi L200

36 000 LEK

Shitet nga: Tani 08 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shitet makina mitsubishi L200 4x4. Makina esht ne gjendje te mire pune gomat i ka te sapo vena dhe sherbimet te kryera. Makina shitet per arsye mosperdorimi dhe ska asnje problem
Leaflet
Në fillim