Shitet Mitsubishi L200 gjendje perfekte

12 500 EUR

Shitet nga: Mitsubishi 20 Tet 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shitet Mitsubishi L200 me 163mij kilometra , viti prodhimi fundi 2010, makina ne gjendje te mir shitet per arsye mosperdorimi , pasqyrat me palosje me buton, kasetofon origjinal i makines ka radio bluetooth ,kondisioner , pilot automat , sensor parkimi, ,kjo foristrad eshte mbajtur vetem per qejf, 1 vit eshte perdorur ne shqiperi nuk esht perdorur asnjeher per pun, mjeti mbahet ne garazhd dhe leviz me raste. Cmimi 12.500€ i diskutueshem.
Mitsubishi
0697117848
Leaflet
Në fillim