Shes makinen time foristrad per teren malore

5 800 EUR

Shitet nga: Meti 25 Gush 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shes makinen mitsubishi L200 ne gjendje te mire dhe e mirembajtur nga ana e shasis kundra ndryshkjes.Pres telefonata serioze ju faleminderit
Leaflet
Në fillim