Mitsubishi L200 4x4 2004

10 000 EUR

Shitet nga: Xxxx 29 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Mitsubishi L200 viti 2004. E sapo targuar per here te pare dhe e pa punuar ne shqiperi. Mbyllje qendrore. Me klima. Te gjitha sherbimet e bera. Xhama te zinje origjinal. Ardhur nga Belgjika. Goma 70% .
Çmimi : 10000€ i diskutueshem
Per me teper tel : 0682294542
Leaflet
Në fillim