Mitsubish

7 EUR

Shitet nga: Mitsubish 07 Gush 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Mitsubishi ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike vit prodhimi I 2004
Mitsubish
0692231824
Leaflet
Në fillim