L200

7 500 EUR

Shitet nga: sali 21 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI KA 2 VJET QE KA ARDUR NGA ITALIA DHE NUK KA LEVIZUR SANJE MUAJ GJITHSEJ ESHT NE GJENDJE TE PERKRYER LETRAT I MBAROJN NE SHTATOR 2020
Leaflet
Në fillim