Okazion Mitsubishi Colt 2006 100.000 km origjinale

2 500 EUR

Shitet nga: Ladi 03 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Colt
Makina eshte ne gjendje perfekte e blere e re dhe shume pak e perdorur . Ka cdo sherbim te bere dhe letrat e paguara deri ne shtator. Motori 1.1 benzine super ekonomike. Viti 2006 kilometrat 100.000 origjinale . E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Shitet per arsye mosperdorimi . Faleminderit !
Leaflet
Në fillim