Mitsubishi Colt

2 800 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: Mitsubishi 16 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Colt
Shitet Mitsubishi Colt i vitit 2006 me dogan te paguar gati per targa,ka 240000 km te vetat, motorr 1.5 nafte, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, shum makine ekonomike.
Mitsubishi
0694300451
Leaflet
Në fillim