🇨🇭 Mitsubishi Colt 2009 sport motion

2 600 EUR

Shitet nga: Fier Sot 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Colt
🇨🇭 Mitsubishi Colt Sport motion 1.3 benzin viti 2009 , e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike dhe eshte shum e paster
Cmimi 2600 euro
Fier
  Online
0695238500
Leaflet
Në fillim