Mitshubishi

2 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Fier 19 Tet 05:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Fier
Fiat strada . 4 770 EUR
Shitet ML 3 870 EUR
Avensis 4 500 EUR
Ford c-max 3 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Colt
Mitshubishi ne gjendje shume te mire!
Auto Fier
Auto Treg Fier me nje eksperienc disa vjecare ne shitje dhe transport automjetesh. Cilesia ngelet detyrimi yne
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sheq i madh Fier Tregoje në hartë
0699229176

Mitshubishi

Auto Fier
0692027415
Leaflet
Auto Fier
Shitet ML 3 870 EUR
Biznesi Auto Treg Fier 22 EUR
Ford c-max 3 100 EUR
Avensis 4 500 EUR
Në fillim