Makine Pune

2 500 EUR

Shitet nga: izabela aliaj 13 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Vaneo
Shitet makine pune Benz Vaneo 1.7 nafte manuale me kondicioner. Makina eshte importuar nga Zvicra ne 2016 dhe eshte perdorur shume shume pak ne Tirane. Eshte ne gjendje shume te mire pune. Cmimi 2500 euro i diskutueshem.
izabela aliaj
0693316533
Leaflet
Në fillim