🇨🇭Ndrrohet ose shitet 1.9 benzine Familjare🇨🇭

3 800 EUR

Shitet nga: Xhon 15 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Vaneo
Makina sapo ka ardhur nga zvicra me dogan te paguar nuk ka asnjelloj defekti kontrollojeni ku te deshironi...pa asnje gervishtje kilometra originale e perdorur vetem nga nje person po ashu esht dhe libri i sherbimeve....Cmimi I diskutuar.....ose ndrrohet
Leaflet
Në fillim