Benz 1234

5 000 EUR

Shitet nga: Mercedes-Benz 26 Jan 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
V 280
Ne gjenje te mire motorike si dhe gjenerike!!
22 +1 vende me letra te rregullta deri ne gusht.
Mercedes-Benz
0694256620
Leaflet
Në fillim