MERCEDES VITO 113 CDI AUTOMATIK 2012 BLUEEFICENT

0 EUR

Shitet nga: Keli Sot 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
V 220
Mercedes vito 113 cdi motorr 2.2 nafte
4+1vende
Viti 2012 me dogane te paguar
Kambio automatike/sensore parkimi/
Navigator/kondicioner/ 4 goma te reja/
Xhama te zinj./ABS/ESP/AIRBAG
MP3/RADIO/mbyllje qendrore/sensore dritash dhe shiu!
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet te bera/ardhur nga belgjika.
Kontakt:0699316508
Leaflet
Në fillim