SHITET

3 000 000 LEK

Shitet nga: Maksi 03 Qer 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Kurbin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
V 220
Mercedes Vito
Ne gjendje te rregull dhe i pershtatshem per perdorim familar si dhe per pune.
Leaflet
Në fillim