Mercedes benz vito

3 200 EUR

Shitet nga: Fatmiri 22 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kurbin
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
V 220
Mercedes benz vito 8+1 me taksimeter te instaluar te gjitha sherbimet e bera dhe dokumenta te rregullta.Cmimi i diskutueshem!
Leaflet
Në fillim