karotrec sprinter 311cdi

7 000 EUR

Shitet nga: orioni 30 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Modeli
V 200
Shitet karotrec sprinter 311 cdi . Makina është në super gjendje. Është e mirëmbajtur me shërbime të kryera në kohën e duhur. Shumë pjesë janë të reja ,me dokumenta deri në dhjetor 2020. Është 3.5T mund të përdoret dhe me patentë të klasit B. Çmim i diskutueshëm.
Në fillim