Mercedes spriner okazion

4 700 EUR

Shitet nga: Vullnet 12 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter
Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi eshte ne super gjendje dhe me cdo lloj prove nga ana juaj nr 0695243577 cmimi i diskutushem .
Vullnet
0695143577
Leaflet
Në fillim