Mercedes-Benz Sprinter 211

8 500 EUR

Shitet nga: Majk 10 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter
Shitet fugoni Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI, Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike.Makina eshte e pajisur me kondicioner dhe Euro 4,i ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.Fugoni eshte fugon malli por ka dhe nje sedilje 3 she mbrapa shoferit dmth mund te behet dhe per pasagjere.Pasqyra elektrike dhe xhama elektrik Full Option.Makina eshte dore e pare ,viti i prodhimit (21shtator) 2007.Cmimi Okazion per efekt emigracioni 8500 Euro i diskutueshem. Cel:0685753379
Leaflet
Në fillim