Mercedes SL500 benxin -03

14 000 EUR

Shitet nga: Xheri 19 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
SL 500
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, targa letra te sapo paguara , e gatshme per cdo lloje prove, cmimi i diskutueshem dhe mundesi nderimi.
Leaflet
Në fillim