Mercese benz s class BRABUS

16 000 EUR

Shitet nga: Merceses s class BRABUS 4.2 DIESEL 01 Jan 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
SL 420
Super gjendje full option....16 mij € per me shum info dhe foto kontakt....
Merceses s class BRABUS 4.2 DIESEL
0685434492
Leaflet
Në fillim