Mercedes S 550 Benzin/Gaz

12 900 EUR

Shitet nga: Privat Dje 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet Mercedes Benz W221 Lungo, 5.5 L Benzin/Gaz, viti 2006, full options, me sensore parkimi para e mrapa, sedilje me ngrohje/ftohje, pasqyra elektrike, perde dielli mbrapa, disqe sportive AMG origjinal me goma Michelin RSC, pilot automatik, Kamjo 7G, Audio Harman Cordon me depozite 6 CD ose DVD, karte memorje etj, me 215000 milje, me te gjitha sherbimet e bera, ipjant Gazi Italy Landi Rrenzo i sapo montuar me garanci, makina eshte ne gjemdje perfekte e sapo targuar dhe e gatshme per cdo prove.
Cmimi: 12900 euro, me nderrim ka cmim 15 eu
Në fillim