🔷🔷U SHIT 🔷🔷

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO MAO 23 Sht 11:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUDI A6 BENZINE+GAZ 6 200 EUR
🔷🔷SHITUR🔷🔷 0 LEK
 🔷🔷 SHITUR 🔷🔷MERCEDES-BENZ GL SUPER FULL 0 EUR
🔷🔷OKAZION C CLASS 220 CDI 🔷🔷 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 550
🔷🔷U SHIT 🔷🔷
🔹MERCEDES-BENZ SUPER FULL
🔹S-CLASS 550 4-MATIC LUNGO
🔹E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
🔹SENSOR PARKIMI+KAMERA MRAPA
🔹VITI PRODHIMIT 2009
🔹LOOK AMG ORIGJINAL
🔹KM 196000 ORIGJINALE
🔹NIGHT VIZION + RADAR
🔹DISTRONIC
🔹BLIND SPOT
🔹XHAMAT ME NUANC
🔹TREKENDESHAT TEK PASQYRAT
🔹PANORAMIC
🔹CLIMA BI ZONE
🔹DOPIO XHAM + PERDE ORIGJINALE
🔹SENDILET DYNAMIC+MASAZH
🔹SENDILET ME LEVIZJE DHE MEMORIE PARA-MRAPA
🔹FTOHJE-NGROHJE PARA-MBRAPA
🔹MAKINA ESHTE FULL NE LLOJIN E VET
🔹DISQE AMG-GOMA TE REJA
🔹TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA
🔹MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE
🔹MUNDESI NDERRIMI
🔹INSTAGRAM AUTO MAO
🔹NR KONTAKTI 0693897401
AUTO MAO
  Online
0693897401
Leaflet
MERCEDES-BENZ 12 000 EUR
MERCEDES-BENZ E 350 31 999 EUR
🔷🔷SHITUR🔷🔷 8 399 EUR
MERCEDEZ-BENZ ML-350 19 900 EUR
Në fillim