Okazion Mercedes Benz S class 550 lungo

14 000 EUR

Shitet nga: marjusi 31 Korr 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 550
Mercedes benz S class 550,fundi 2008,full optional,dyer me thithje,sendilje ngrofje ftohje para mbrapa,led interior,baxha xhami,perde origjinale,kamer mrapa,xeno-bixeno,etj
shum e paster dhe ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,mindesi mderrimi,impjanti gazit i sapo montuar dhe me garanci dy vjet
marjusi
0693897401
Leaflet
Në fillim