MERCEDES-BENZ

12 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO MAO 13 Tet 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
U SHIT 0 EUR
MERCEDES-BENZ A-CLASS 180 CDI LUNGO 2 599 EUR
OKAZION MERCEDES-BENZ C-300 4-MATIC 7 999 EUR
MERCEDEZ-BENZ ML-350 19 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 550
🔹MERCEDES-BENZ
🔹S-CLASS 550 4-MATIC LUNGO
🔹IMPJANT GAZI LANDI-RENZO ME VLER 1500 €
🔹VITI PRODHIMIT 2009
🔹KM 220000 ORIGJINALE
🔹CLIMA BI ZONE
🔹DOPIO XHAM + PERDE ORIGJINALE
🔹FTOHJE-NGROHJE PARA+NGROHJE MBRAPA
🔹GOMA TE REJA R-19
🔹TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA
🔹MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE
🔹MUNDESI NDERRIMI
🔹NR KONTAKTI 0693897401
AUTO MAO
0693897401
Leaflet
MERCEDES-BENZ E 350 31 999 EUR
OKAZION MERCEDES-BENZ C-300 4-MATIC 7 999 EUR
MERCEDEZ-BENZ ML-350 19 900 EUR
🔷🔷U SHIT 🔷🔷 0 EUR
Në fillim