Shitet:S-klas

15 500 EUR

Shitet nga: "Çimi 16 Korr 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 500
Shitet S klas,500 benzin,full option.
Me dogane,kamera dhe sensore parkimi,
Xhama te zinj origjinal,perde origjinale,
Kit AMG 2012 kushton 3500€,disqe AMG kushtojne nga 1200-1500€.vaj filtra sapo nderruara,e gateshme per cdo lloj prove,
SUPER GJENDJE.
Leaflet
Në fillim