Okazion! Mercedes S500 super FULL 11

0 EUR

Shitet nga: AUTO ''BEU'' 14 Maj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 500
Shitet Mercedes benz S500 4Matik 4X4 400 PS e sapoardhur dhe e sapotarguar me cdo gje te paguar per nje vit deri ne nentore 2018 si dhe vaj filtra te sapo nderruara motorri dhe kambio (me fatura) makina disponon kambio automatike multitronic dhe me marsha ne timon 2 kamera nje mbrapa dhe nje para per night vision autopilot i cili frenon mban distance majtas-djathtas dhe drejte sentile me masazh dhe me fryrje anesore majtas djathtas sipas terrenit qe leviz trupi i shoferit drita bi xenon dhe me vete pozicionim sipas terrenit xhamat anesrore pasqyre origjinal xhami i pare dhe i pasem refleks lejla sipas kohes navigator satelitor bagazhier i cili disponon 6cd player mp3 dhe lexon DVD player gjithashtu dhe kart memorje tapiceri bezhe super e paster e shum e shum opsione te tjera...MAKINA MUND TE NDERROHET ME APARTAMENT OSE DYQAN PLUS MINUS DIFERENCEN!MUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU''
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
Në fillim