Mercedes s500 L look 2012

13 500 EUR

Shitet nga: Eldi 17 Gush 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 500
MERCEDES S500 FULL
SAPO ARDHUR
DOGAN E PAGUAR
179.000 KM
VERSJON LUNGO PRESIDENCJALE
MOTORRI 500 BENZIN
VITI PRODHIMIT 2007
LOOK AMG FULL 2012
DISQE 20 AMG
GOMA POTHUJSE TE REJA
SENSOR PARA MBRAPA
KAMER MBRAPA
DVD TV AUX CARD MEMORY 6 CD CHARGER
SEDILJE LEKUR NGJYR TE ZEZ SHUM TE PASTRA ME FTOHEJE NGROHJE SI PARA DHE MBRAPA+MEMORY
SEDILJET MBRA ME LEVIZJE NGROHJE FTOHJE ME FRYRJE CFRYRJE
PERDE MBRAPA ORIGJINALE
BAXHA XHAMI
BOJE E ZEZ SHUM E PASTER
XHAMAT PASQYR
DISTRONIK PARA
DYER ME THITHJE
BAGAZHI ME BUTON MBYLLJE
DHE SHUM OPSIONE TJERA
MAKINA NDODHET NE RROGOZHIN
CMIMI PAK DISKUTUSHEM
Leaflet
Në fillim