❌E SHITUR❌

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: AUTO ARSENI 23 Korr 20:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌U SHIT❌ 3 200 EUR
❌U SHIT❌ 2 700 EUR
❌E SHITUR❌ 1 400 EUR
❌U SHIT❌ 0 EUR
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
✅:Mercedes-Benz s class 500 benzin+Gaz “super full”
✅:S 500 Benzin+Gaz impiant i montuar gjermani Marka “Princ”
✅:CMIMI:4999 EURO +Mundsi ndrrimi
✅:Me targa AB Me letra deri dhjetor 2020
✅:Kambio Automatike tip tronik
✅:Goma 90% me disqje alumini 18
✅:DRITA XSENON BIXSENON LARJE FENERESH
✅:DOPJE XHAM,XHAMA TE ZI,
✅:XHAM ME NUANC LEJLA PARA MBRAPA
✅:BAXHA XHAMI
✅:E PASTER NE PAMJE VIZIUALE
✅:SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA
✅:TAPICERI LEKUR SHUM TE MIRBAJTUR
✅:SENDILE ME NGROHJE PARA MBRAPA
✅:MEMORIE SENDILESH+LEVIZJE ELEKTRIKE
✅:NAVIGATOR CD PLAYER ME KOMAND TIMON
✅:CLIMA DIXHITALE
✅: ME MBYLLJE QENDRORE
✅:ABS,SRS,ESP,
✅:E SHUM OPSIONA TJERA
✅:NA VIZITONI NE FAQEN TON INSTAGRAM AUTO.ARSENI
✅:CEL0672041404

KLIKO

AUTO ARSENI
  Online
0672041404
Leaflet
OKAZION FIAT 500 1.1 BENZINE VITI FUNDI 2010 3 900 EUR
VW FOX 1.2 BENZINE E ARDHUR 🇨🇭🇨🇭“KM 103000 “ 2 500 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 6 500 EUR
Në fillim