mercedes s 420 vp 2008

20 000 EUR

Shitet nga: lindi 21 Korr 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
S 420
shes mercedes s420 dizel full extra viti 2008 jju mirpres ne tel ne viber+38344428625 dhe ne 044 428 625
Leaflet
Në fillim