Mercedes Benz 420SEL 91' automatike SEL 420 FULL

18 000 EUR

22 500 EUR

Shitet nga: Benz 420sel 20 Maj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
S 420
Mercedes Benz 420SEL model amerikan viti 1991, 100'000 milje, kilometrat origjinale, versioni lungo, full options, tavan panoramik, teper e mbajtur brenda dhe jashte, pa shenja, shume e paster. Ka 2 vite ne Shqiperi, eshte perdorur shume pak, ka bere vetem 1 mije milje ketu. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e celularit 0672020556. Makina ndodhet ne Durres
Benz 420sel
0672020556
Leaflet
Në fillim