Mercedes Benz S350 amg

20 000 EUR

Shitet nga: Arber 30 Nën 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 350
Mercedes Benz s350 amg.viti 2006,look 2012.makina esht ne gjendje shum te mir nga ana xhenerike dhe mekanike.e gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim