MB S-Clas 350 4 Matic

17 000 EUR

Shitet nga: Klejs veizi 28 Qer 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 350
Mercedes-Benz S 350 Limousine 4 Matic
Benzine•216000 Km Origjinale•Automat
•Viti 2008
•Kamer Parkimi•Sensore para dhe mbrapa
•sedile ngrohje ftohje
•Full Option
Makina e sapo ardhur nga Zvicra eshte me dogane te paguar. E gatshme per cdo kontroll teknik dhe esht ne gjendje shume te mire
Klejs veizi
0698819888
Leaflet
Në fillim