Mercedes S350 -97

2 100 EUR

Shitet nga: Hamit 27 Qer 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 350
Shitet ose nderrohet Mercedes S350. Makina eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te rregullta. Makina eshte me xhama te zi para dhe mbrapa origjinal.
Leaflet
Në fillim