S 350 L full opsion

35 100 EUR

39 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ok Sot 15:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ok
✅MB -ML 350.blueficency 4 matik ✅ 11 999 EUR
Range rover Sport 3.0 hse full opsion 38 500 EUR
Okazjon Pasat cc 2.0 benzin viti 2013 8 900 EUR
Kamper super i paster me 5 vende 6 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 350
Per me shum info foto dhe makina te tjera klikoni linkun>>> https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1744650819019391/
Auto Ok
Tregtojme makina te perdorura importi nga gjermania zvicra kanadaja etjer te tipeve te ndryshme makinat qe shiten nga ne, minimumi esht 6muaj garanci Ju Mirpresim ne Auto OK
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Albania Tregoje në hartë
+355693703020
https://www.facebook.com/Auto-OK-277191622431992/

Klikoni linkun per me shum makina okazjon

Leaflet
Auto Ok
E220 cdi EVO /// 6 700 EUR
Gomone super gjendje 25 000 EUR
Bmw 116. I super gjendje NUK behet me GAZ 3 999 EUR
C220 cdi super gjendje me sherbime 7 300 EUR
Në fillim