Mercedes Benz W221 - S Class 320 - Look AMG 2012.

Shitet nga: enis Sot 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 990 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 320
Shes Mercedes Benz S Class W221 Look AMG 2012.
-----
Makina eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe gjenerike.
Gjithashtu dhe nga ana estetike eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Makina eshte bler individualisht ne Gjermani dhe ka rreth 1 vit qe eshte perdorur ne Shqiperi.
Te gjitha sherbimet gjenerike dhe motorike jane te sapo kryera, si voj, filtra, gomina etj.
Dokumentet jane te paguara per 1 vit, siguracioni i makines eshte Mini Kasko ku mbulon deri ne 10 Miljon leke te demit ne raste aksidentesh.
Nuk e kap taksa e luksit.
Makina eshte me KM origjinale 100% te verteta, ku momentalisht ka 250.000 KM
-----
-Disa nga opsionet e makines jane:
-LOOk AMG
-Pilot Automatik (Frenon ne menyre automatike nese para --shfaqet automjet apo objekt, gjithashtu rrit shpejtesine ne menyre automatike sipas percaktimit tuaj)
-Hold System (Ndalon ne trafik, semafor ne menyre intiligjente)
-Serdile me ngrohje, ftohje, jastek
-Dyert dhe bagazhi me thithje
-Sensor parkimi para dhe mrapa
-Dita te ambjentit
-Marshe te F1 ne timon
-Xhama te zinje origjinale
-Drita inteligjente xeno, bixeno
-Baxha
-Paqyra me palosje elektrike
-Dvd, Cd, Kart Memorie, Bluetoth, Telefon, Usb
-Alarm sigurie
-Disqe alumini
-Stopa me led
-Timon druri multifuksional
---------
Makina eshte e disponueshme per cdo lloj prove, per me shume informacion mund te me kontaktoni.
Cmimi 12.990€ i diskutueshem
--------------
TAG:
EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo ndrrohet focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio nderrohet peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora Picasso nderrim xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera nderrimi x-type s-type altea ibiza cordoba leon ndrrim octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra Honda ndrrimi crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor kembehet det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat kembimi bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim