Mercede benz S320

4 200 EUR

Shitet nga: Mercedes benz 05 Pri 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
S 320
S320 cdi Tgjitha sherbimet e bera,goma t reja,voj filtra dhe letrat e paguara per nje vit Baxha xhami Timon druri Dyert me thithje Ftofje-ngrohje para dhe mbrapa Makine esht ne gjendje perfekte,nuk ka nevoj per asgje Klm origjinale
Mercedes benz
0682797777
Leaflet
Në fillim