OKAZION !!!!!!

4 400 EUR

Shitet nga: orges 19 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320

shitet mercedes benz s 320 cdi rexhina
karburanti:nafte
kamjo:automat:
full option .
Letrat,plus siguracion full kasko te sapo prera per 1 vit.
sherbime te gjitha te bera ne koh vaj filtra -kompresor ajri i ri plus 2 jasteqe te pare te bler te reja te mercedes -tirane
makina eshte bler me 0 kmh ne germany dhe ka vetem nje pronar ne shqipri qe prej vitit 2006 eshte mbajtur gjithmon ne garaxh privat ,,full fulll.. SHITET ose NDERROHET me makin tjeter PLUS diferenc nga ana juaj CMIMI 4400 euro i diskutushem.ju letem telefonata serjoze FLM....0693695055...0698225875...
Leaflet
Në fillim