Mercedes Benz s320 cdi

3 300 EUR

Shitet nga: thanas 05 Mar 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj makina shitet per arsye mos perdorimi
Në fillim