OKAZION///Mercedes Benz S 320 CDI Diesel LOOK AMG

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Erjoni Dje 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 320

Mercedes Benz S320 CDI Diesel , Viti Prodhimit 2006 me 243 000km , LOOK AMG/// , sallon lekure shum te paster disqe alumini 20 , drita kseno , navigator , klima , cd player , bagazhier , sensor parkimi , pasqyra me palosje , perde ne panel , letra te gjitha te paguara deri 03 09 2020 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim