❌U SHIT❌

9 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 04 Jan 13:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
MERCEDES-BENZ E CLASS 212 350 CDI FULL OPSION 11 900 EUR
AUDI A4 3.0 TDI QUATRRO “ALLROAD”VITI 2011 12 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
✅:MERCEDES-BENZ S CLASS 221 320 CDI
✅:VITI➡️2007
✅:KAMBIO➡️AUTOMAT
✅:ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR.
✅:QYTETI KAVAJE.
✅:CEL:0672041404.
✅:Makina disponon:Disqje alumini me goma 95%,sensor parkimi para dhe mbrapa,xhama termik,tapiceri lekur ngjyr kafe shum e mirbajtur,sendili me ngrohje+ftohje+komand elektrike,navigator te madh me komand ne timon dhe bord,clima dixhitale me dy zona,tel ne bord,pilot automatik,pasqyra antiverbuese,baxha xhami e cila punon perfekt,sensor shiu e shum opsione tjera te gjitha sherbimet e bera.

KLIKO

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
❌U SHIT❌ 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 0 LEK
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
❌U SHIT❌ 4 500 EUR
Në fillim