SUPER MERCEDES

4 200 LEK

Shitet nga: benz 25 Nën 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
S 320
MAKINA I KA TE GJITHA OPSONET

ME XHAMA BLIND

DYER DHE BAGAZHE ME THITHJE

MUND TA PROVONO KU TE DESHIRONI JU

CMIMI DISKUTUSHEM
Në fillim