Mercedes Benz S320 + nderrim

0 EUR

Shitet nga: Servet 18 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 320
Shitet benz S320 e kap taksa e luksit
Taksat i ka per 1 vit me 4 jastik ajri t rinj t gjitha sherbimet e sapo bera kontrollin e mjetit bejeni ku t doni cmimi pak i diskutueshem
Eshte full dhe shume i mbajtur nga vetem nje person
Mundesi ndrrimi
Leaflet
Në fillim