Benz S 320

3 000 EUR

Shitet nga: Nardi 17 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
S 320
Makina shitet dhe ndrrohet me makin me te vogel, mundesisht me impiant gazi
Makina eshte full opsional
Ndizet me start tek marrshi duke njohur vet cipin nuk ka nevoj te vendosni celsat apo te hapni dyert me antifurt ato hapen thjesht me prekjen e personit qe ka celsat
Xhamat e pasem te erret nga fab
Airmatic. Xenon. Bixeno. Tv,navi, condicioner bi zone,baxha,sensor parkimi, sensor shiu,sensor drritash,gomat 85% te reja qe nuk bienkurre 0 dhe kur shpohen. Letrat i skadojne me date 23 netore 2018
Leaflet
Në fillim