Mercedes Benz w 126 Sel 280

10 000 EUR

Shitet nga: Lulzim Musa Avdyli 19 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
S 280
Mercedes collection ne gjendje optimale,motor+kamjo automatike ne gjendje shume te mire,po kshu dhe karresoria dhe tapiceria,me disqe dhe goma te reja,radio origjinale.CMIMI 10.000 euro,makina eshte ne gjendje optimale dhe origjinale.
Lulzim Musa Avdyli
+33767694763
Leaflet
Në fillim